מורה מאבחנת פדגוגית לבית הספר היסודי

מה זה אומר להיות  מאבחנת?

 בעלת מקצוע המוסמכת בביצוע אבחון הבנוי וערוך במטרה לאתר ליקויים ספציפיים בתהליכי למידה, באמצעות מבחנים מיוחדים. בנוסף, מלבד האבחון על המאבחנת לספק הסבר על מקור הקשיים ועל השלכותיהם, לגבש המלצות להתמודדות עם קשיים אלו ולהפיק דו"חות רלוונטים בנושא.

מאבחני לקויות למידה יכולים לעבוד באופן עצמאי, במסגרת מכונים או במסגרת מוסדות חינוך שונים

מנושאי הקורס: אבחוני תפקוד קוגניטיביים ותפיסתיים, אבחוני שפה, חשיבה וזיכרון, אבחוני קריאה והפקת משמעות, אבחוני כתיבה וחשבון, תהליכי התערבות ואסטרטגיות למידה, כתיבת דו"חות אבחון ובניית פרופיל לומד, הפרעת קשב וריכוז ADHD, הפרעת למידה ספציפית, בעיות רגשיות, היבטים פדגוגיים ומערכתיים בתפקיד המורה המאבחנת ושיתופי פעולה בית ספריים.

היקף הלימודים

יום הלימודים

9:00-16:00 + 2 קורסים מקוונים.

תנאי קבלה

מורות בוגרות תחומי החינוך המיוחד או מורה מהחינוך הרגיל שיש לה ידע בהוראה מותאמת.

תעודה למסיימות

למסיימות הקורסים תונפק תעודת סיום הקורס: מורה מאבחנת פדגוגית לבית הספר היסודי מטעם מכללת "בית רבקה".
אני רוצה להודות, על בחירת קורסים יוצאים מן הכלל ושיעור זה בפרט ובמיוחד.. בנוסף, אני גם רוצה לכתוב שיש לי עוד כמה חברות שלומדות בשנה זו את התואר ה2 שלהן במכללות אחרות והן שומעות ממני את הכלים שאני לומדת בקורס ואני פשוט מעוררת אצלן קנאה!! תודה מעומק ה💕 ה' ישלם את שכרכן הטוב!
זאת היתה הבחירה המצויינת ביותר לשנת שבתון האווירה, המקום היפהפה , היחס האישי, המבין, המכבד, מגוון השיעורים הרחב והמרצים המיוחדים תודה רבה על שנה שנתנה לי אנרגיות להמשך מחכה כבר לחזור אליכם בשנת שבתון הבאה
מכללת בית רבקה מכללה ברמה גבוהה. כל השיעורים עם השקעה ותוכן מעניין. נכחתי לראות זאת גם בקורס קיץ שכל אחת יצאה מחדר אחר ואמרה לחברתה הפסדת שלא נרשמת לקורס הזה כל אחת נהנתה בקורס שהיא נכחה בו – זה אומר הרבה יחס ההנהלה יחס המזכירות ראוי לשבח. הכל במאור פנים. ההתחשבות בדברים שמבקשים

גם אלו מעניינים אותך?

נגישות
go up

העדכונים הכי חמים אצלך במייל!

סדנאות , קורסים, כנסים וחידושים

לא מרשה לעצמי להשאר בחוץ

מלאי את הפרטים שלך ונחזור אליך לרישום