פסיכודרמה

הקורס יקנה ידע תיאורטי ומעשי של כלים מעולם הטיפול והפסיכודרמה. קורס זה יפתח עבור המשתתפות פתח לעולם טיפולי מרתק המאפשר עבודת נפש עמוקה תוך חיבור לכוחות הפנימיים של כל אחת. בקורס תקבלנה כלים יישומיים לשימוש במסגרות ובקבוצות שונות תוך כדי התנסות אישית ועבודת עומק.

המרצה: ציפי אהרונוב, מטפלת בהבעה ויצירה – פסיכודרמה M.A מתמחה בנשיות בריאה ובטיפול בנפגעי תקיפה, בעלת קליניקה פרטית, עובדת עם נוער בסיכון, הנחיית צוותים, סדנאות והרצאות.

היקף הלימודים

יום הלימודים

תנאי קבלה

תעודה למסיימות

אני רוצה להודות, על בחירת קורסים יוצאים מן הכלל ושיעור זה בפרט ובמיוחד.. בנוסף, אני גם רוצה לכתוב שיש לי עוד כמה חברות שלומדות בשנה זו את התואר ה2 שלהן במכללות אחרות והן שומעות ממני את הכלים שאני לומדת בקורס ואני פשוט מעוררת אצלן קנאה!! תודה מעומק ה💕 ה' ישלם את שכרכן הטוב!
זאת היתה הבחירה המצויינת ביותר לשנת שבתון האווירה, המקום היפהפה , היחס האישי, המבין, המכבד, מגוון השיעורים הרחב והמרצים המיוחדים תודה רבה על שנה שנתנה לי אנרגיות להמשך מחכה כבר לחזור אליכם בשנת שבתון הבאה
מכללת בית רבקה מכללה ברמה גבוהה. כל השיעורים עם השקעה ותוכן מעניין. נכחתי לראות זאת גם בקורס קיץ שכל אחת יצאה מחדר אחר ואמרה לחברתה הפסדת שלא נרשמת לקורס הזה כל אחת נהנתה בקורס שהיא נכחה בו – זה אומר הרבה יחס ההנהלה יחס המזכירות ראוי לשבח. הכל במאור פנים. ההתחשבות בדברים שמבקשים

גם אלו מעניינים אותך?

נגישות
go up

לא מרשה לעצמי להשאר בחוץ

מלאי את הפרטים שלך ונחזור אליך לרישום

מורה? מנהלת?

ההזדמנות שלך בתשפ”ג!!

קורסים מתוקצבים לבתי ספר
מטעם גפן – משרד החינוך